InstaBIZ

Hapet sërisht debati mes tyre; Enca bën veprimin e papritur ndaj Noizyt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:38 - 13/10/18 |
b.f

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Enca Haxhia, publikoi bashkëpunimin e saj me Don Phenom, këngën “Kujt po i han”.

Menjëherë pas publikimit të kësaj kënge, reperi i njohur Noizy, ka publikuar një foto në Instagram ku shiheshin dy lopë, një krahasim ky që e ka bërë për Encën dhe Don Phenom-in. Pas këtij krahasimi, ka qenë i menjëhershëm reagimi i Encës.

Ajo ka hedhur në Instastory foton e një majmuni që shihet i mërzitur, përbri të cilit ka shkruar “I kam mërzit pak (shumë)”, duke treguar se ajo e cilëson Noizyn si një majmum.

Por këngëtarja nuk është mjaftuar me keq. Në një video live që ka bërë në orët e vona të darkës, Enca ka treguar se po lëvizte me makinë nëpër Tiranë teksa dëgjonte këngën e saj të re “Kujt po i han”. Në një moment, asaj i ka dalë para një poster i Noizyt dhe i ka treguar atij gishtin e mesit, duke nënkuptuar se nuk i interesojnë fjalët apo mendimi i tij.

 

Pas