InstaBIZ

Zbulohet arsyeja, ja pse Selena Gomez ka përdunduar në spital psikiatrik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 13/10/18 |
b.f

Ditën e djeshme në mediat e huaja u publikua lajmi se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor.

Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena vuan prej shumë kohësh nga presioni dhe ndihet përgjegjëse për të tjerët.

“Ajo është vërtet e bukur, e zhytur në mendime dhe e ëmbël, por ajo ndihet përgjegjëse për shumë njerëz të tjerë dhe që në moshë të re është e mbytur nga shumë presion”- tha burimi për “Daily Mail”.

Pas