Kronikë

36 celularë të kontrabanduar, pranga 32-vjeçarit në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 14/11/22 |
Opi Nion

Një 32-vjeçështë arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohet për kontrambandim të mallrave.

Policia sqaron se në kuadër të operacionit të kodura “Phone 5” ka rënë në pranga 32-vjeçari i identifikuar me inicialet B.K.

Gjatë kontrollit të ushtruar në dyqanin në Don Bosko në pronësi të 32-vjeçarit, policia ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 36 aparate celulare të llojeve të ndryshme, të dyshuara të kontrabanduara.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Pas