Kronikë

29-vjeçarja përplas me makinë tre këmbësorë në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:06 - 15/08/22 |
Opi Nion

Tre persona janë plagosur këtë mbrëmje si pasojë e një aksidenti në zonën e Kodrës së Diellit në kryeqytet. Policia bën me dije se ata janë përplasur në trotuar nga një automjet i drejtuar nga një 29-vjeçare.

“Më datë 15.08.2022, në afërsi te “Kodra e Diellit”, shtetasja D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka aksidentuar këmbësorët B. H., 60 vjeç, V. H., 57 vjeçe dhe A. T., 27 vjeçe, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njoftoi policia./Opinion.al

Pas