Aktualitet

25 vjet nga mesha e madhe e Shkodrës, Opinion sjell pamjet e ’90-ës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 04/11/15 |
b.f

TIRANE- U përkujtua sot në Shkodër, në varrezat katolike të këtij qyteti,  25- vjetori i mbajtjes së meshës së parë pas rrëzimit të diktaturës komuniste. I pranishëm në këtë përkujtimore është edhe Kryeministri Edi Rama dhe zyrtare te tjere Opinion.al publikon pamjet e meshes se vitit 1990, meshes se pare ne vend pas renies se komunizmit.

https://www.youtube.com/watch?v=PYLUknJlMIg&feature=youtu.be

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas