-Jetë dhe Stil

12 mënyrat se si çiftet e kuptojnë njëri-tjetrit pa folur asnjë fjalë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:30 - 28/11/15 |
root
 1. Ata bëjnë shaka që vetëm ata i kuptojnë.
 2. Ai momenti kur sytë e tyre lidheni dhe ata e dinë se rrobat janë gati për të fluturuar.
 3. Ata nuk kanë nevojë ti tregojnë njëri-tjetrit se janë të trishtuar apo të zhgënjyer për shkak se ata ndihen të lumtur kur janë bashkë.
 4. Kur bëjnë dashuri, trupat e tyre janë një dhe të pandashëm
 5. Argumentat e tyre kërkojnë fjalë, por sherret përfundojnë pa argumenta.
 6. E njohin njëri-tjetrin aq mirë, sa nuk kanë nevojë ti bëjnë pyetje njëri-tjetrit.
 7. Në të shumtën e rasteve kur janë duke folur, e gjejnë veten të thonë të njëjtën gjë në momentin e duhur.
 8. Janë sinkron në çdo moment të ditës.
 9. Ata i dinë dëshirat e njëri-tjetrit dhe bëjnë gjithçka që ti arrijnë bashkë ato.
 10. Sakrificat në lidhje i bëjnë se duan, pa ja kërkuar njëri-tjetrit
 11. E njohin më shumë njëri-tjetrin, duke e dashur çdo ditë e më shumë.
 12. Dashuria dhe besimi bëhen më të forta me kalimin e kohës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

  Pas