InstaBIZ

“Zonë e Lirë”/ Gugu: E dashura ime më krijoi emrin e artit



Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:50 - 29/04/16 |
b.f

Gugu pranon lidhjen e saj lezbike me një vajzë që ka ndërruar jetë.

Emri i artit, Gugu është vendosur nga ajo, pasi vajza lezbike që ka vdekur i thërriste Gugu.

Sipas saj, Gugu tha se fjalët e njerëzve as nuk më interesojnë fare, kur gazetarët më marrin intervista unë kam një mangësi të shprehur pasi nuk jam shumë e zhdërvjellët në të folur.

Gugu tha në Zonë e Lirë, unë nxjerr disa foto në IN dhe fillojn qindra komente nga njerëz të ndryshëm dhe nga disa vende të ndryshme të botës.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas