Aktualitet

Foto/ Në gjimnazet e Tiranës shihen filma pornografikëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 29/04/16 |
b.f

Që gjimnazistët shohin filma porno, kjo nuk është një risi, por kur ata shihen në shkollat e mesme të Tiranës dhe gjatë pushimit mes orëve kjo duhet të jetë mjaft shqetësuese.

Në foton e publikuar nga “Jeta osh qef” thuhet se është shkrepur në gjimnazin “Qemal Stafa” në Tiranë dhe është shkrepur në pushimin mes orëve.

porno_1461963534-9164538

Mbase duhet të pritet një reagim nga ministrja e Arsimit për këtë rast.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas