Aktualitet

Zjarri në malin e Tërbunit, rrezikohen banesat në fshatin VrrithBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:21 - 17/08/21 |
Opi Nion

Vijon të jetë problematike situata me zjarret në vend.

News 24 raporton se zjarri në malin e Tërbunit në Pukë është përhapur dhe tashmë po rrezikon banesat.  Në këtë situatë rrezikohet nga flakët fshati Vrrith.

Sipas banorëve është emergjente ndërhyrja nga ajri./Opinion.al

Pas