Aktualitet

Zjarret në Elbasan Berisha: Jashtë kontrollit, qeveria asnjë ndihmë  Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:34 - 07/08/22 |
Opi Nion

Kreu i PD Sali Berisha ka denoncuar situatën me zjarret në kodrën me ullinj në Elbasan, ndërsa përmes një videoje tregon situatën.

Berisha shprehet se zjarri është jashtë kontrollit, ndërsa nuk po jepet asnjë ndihmë nga qeveria.

“Zjarret djegin mijëra rrënjë ullij dhe rrezikojnë qytetin në Elbasan, qeveria asnjë ndihme”, shkruan Berisha./Opinion.al

Pas