Aktualitet

Zgjedhja e kreut të SPAK, ambasadorja Kim mbërrin në KLPBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 16/12/22 |
Opi Nion

Ambasadorja amerkiane në Tiranë, Yuri Kim ka shkuar pranë ambienteve të KLP-së, ku po merren në intervistë kandidatët për kreun e SPAK.

Në garë për kreun e SPAK janë Adnan Xholi, Altin Dumani dhe Edvin Kondili.

I pari që u intervistua nga KLP-ja ishte Adnan Xholi, më pas Altin Dumani, i cili tha se në punën e tij nuk kanë shumë rëndësi emrat por faktet, dhe së fundmi po merret në pyetje Edvin Kondili.

Pas