InstaBIZ

Zbulohet shkaku i vdekjes i motrës së ish-anëtarit  të “One Direction”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 11/09/19 |
xhu lia

Gjatë muajit maj të këtij viti motra e ish-anëtarit të grupit “One Direction”, Louis Tomlinson u gjet e vdekur.

18-vjeçarja u gjet pa shenja jeta nga shoqja e dhomës së saj, ndërkohë që arsyeja se përse ajo kishte ndërruar jetë nuk dihej.

Pas disa muajsh nga kjo ngjarje është publikuar përgjigjia e autopsisë ku thuhet se shkaku i vdekjes së 18-vjeçares është bërë nga kombinimi i gabuar mes kokainës dhe ilaçeve të ankthit, duke bërë që të pësonte infarkt nga mbidoza.

Për këngëtarin humbja e të motrës ishte  goditja e dytë pas vdekjes së nënës së tij të vitin 2016./Opinion.al/

 

Pas