Kronikë

Zbardhet vdekja e 50-vjeçarit në Dropull, fjeti në makinën e ndezur…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:16 - 12/03/21 |
Opi Nion

Këtë të premte Policia e Shtetit informoi se u gjet i pajetë në fshatin Goranxi të Dropullit këngëtari dhe klarinetisti, Vasil Konomi.

Bëhet me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë, ndërsa Konomi ishte në gjendje të dehur dhe kishte fjetur me makinë të ndezur. Këtë të fundit e kishte bërë me vetëdije për t’u ngrohur.

Ka qenë kunati i tij ai që bëri kallëzimin e në polici për humbje personi. Dyshohet se Konomi është helmuar nga gazrat e makinës e cila ishte ndezur./ Opinion.al

Pas