Te Fundit

Zagani/Droga të përfshirë biznesmenë shqiptarë dhe gjeneralë italianë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:25 - 06/11/15 |
b.f

Gazetari Basir Çollaku i cili ka intervistuar Dritan Zagani thotë në Opinion se videointervistë që do të publikojë është një material që sjell telashe. “Cdo moment i ndarë është një akuzë më vete. Une do thoja që problemi është me i thëlle se më parë. Ka më shumë emra dhe fakte. Zagani përmend me emer biznesmenë që kanë 20 kg drogë në banesë dhe kanë 3 milion euro cash” Po kështu Zagani thotë se janë të implikuar edhe oficerë të lartë italianë. “Gjenerali F.L italian ka përfituar duke marrë 30 mijë metra katrorë, vetëm nga trafiku i drogës. Droga i është dhuruar nga një trafikant droge”

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. O Fevzi, jeni mbledh 3 veta atje dhe doni medoemos ta cvleresoni ate deshmi rrenqethese qe tregon kapjen e shtetit. Cfare doni ju tua sillte drogen dhe paret e kapura te Klani? Turp .
    I lumte atij oficerit per guximin e papare. Zoti e ruajte dhe bekofte se jeni gati ta hani me gjithe lecka.

Pas