Aktualitet

Yuri Kim takim me drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 04/11/21 |
Opi Nion

Ambasadorja e SHBA në Tiranë po zhvillon sot një takim me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano.

Lajmi është konfirmuar nga zyra e shtypit e Policisë së Shtetit. Takimi ka nisur rreth orës 10:30 dhe vijon ende.

Ky është takimi i parë zyrtar mes ambasadores së SHBA dhe kryepolicit Nano, nga koha kur u emërua në krye të Policisë së Shtetit më 7 tetor./Opinion.al

Pas