Aktualitet

Yuri Kim merr dozën e tretë të vaksinës: Ndihem shkëlqyeshëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:17 - 16/11/21 |
Opi Nion

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka marrë sot dozën e tretë të vaksinës kundër Covid-19.

Kim e ka thënë lajmin përmes një postimi në “Instagram”, ku shkruan se ndihet shkëlqyeshëm.

“Ndihem shkëlqyeshëm pas bërjes së dozës së tretë të vaksinës COVID sot. Faleminderit shkencëtarëve që krijuan vaksinat dhe punonjësve të kujdesit shëndetësor që janë kujdesur për ne gjatë gjithë kohës”, shkruan Kim./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)

Pas