InstaBIZ

Foto-video/ Xhesika dhe Kallashi lesbike? Ja puthja provokuese…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:23 - 29/04/16 |
b.f

Në studion e Zonë e Lirë, Xhesika dhe Kallashi janë puthur në buzë. “E bëjmë gjithnjë”, thanë ato dhe nuk nguruan ta përsërisnin dy herë brenda pak minutash.

Cani i ka provokuar nëse shkojnë bashkë, por vajzat nuk e kanë pohuar këtë gjë.

gocat

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas