InstaBIZ

Video/ Xhesika rrëfen historinë me deputetin tek Çani: I PD, nga Veriu…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:31 - 29/04/16 |
b.f

Xhesika Ndoja ka dhënë disa detaje tek Çani lidhur me propozimin e një deputeti, ngjarje që e bëri të famshme këngëtaren e panjohur. Ajo tha në studion e Zonë e Lirë se “deputeti në fjalë më ka prezantuar një shoqe. Eshtë nga Veriu, është i martuar dhe në moshë…”

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas