InstaBIZ

Xhensila Myrtezaj: Kjo është familja ime


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:17 - 05/11/15 |
root

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka postuar në rrjetin social Instagram, një foto  përmes së cilës na prezanton me dy nga njerëzit më të shtrenjtë të jetës së saj. Bëhet fjalë për nënën e saj Suzanën dhe motrën e saj, me të cilat ndan momente shumë të lumtura.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas