-Jetë dhe Stil

Nëse ai s’të bën të ndihesh mirë, nuk është dashuri e vërtetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:03 - 05/11/15 |
root

Të gjesh dikë është e lehtë, të gjesh “atë” është shumë e vështirë. Është shumë e rëndësishme që partneri t’iu bëj të ndiheni mirë dhe kjo po që është një dashuri e vërtetë. Ja çfarë duhet të bëj partneri juaj:

Duhet t’iu bëj të lumtur

Ai person duhet t’iu bëj të ndiheni në paqe me vetveten

Ai person duhet t’iu ofroj siguri

Ai person duhet t’iu jap shpresë

Ai person duhet t’iu jap kurajo

Ai person duhet t’iu bëj të ndiheni komode me gjithçka tuajën

Ndonjëherë edhe duhet të të mërzis

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas