InstaBIZ

Luana Vjollca lë lulet, bën palestër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:22 - 05/11/15 |
root

Luana Vjollca e njohur ndryshe me pseudonimin “lulja”, duket se ka hequr dorë nga fiksimi i fotove me lule dhe po kalon në një tjetër mani, siç është fitness-i. Nëse i hedh një sy Instagramit të moderatores seksi, sheh që në profilin e saj në ka kohët e fundit fotografi nga palestra e saj. Luana duket se po e kalon kohën duke mbajtur pesha, por pa harruar të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas