InstaBIZ

Xhensila dhe Besi para disa vitesh, fotografi nga fillimet e njohjes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:05 - 11/10/18 |
el ida

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë të dy të talentuar, dhe të suksesshën në fushat e tyre. Ata janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Tashmë ata janë bërë prindër të një vogëlusheje me emrin Ajka.

Së fundmi  në rrjet po qarkullojnë disa foto të shumë viteve më parë, ku Besi dhe Xhensila shihen në fillimet e njohjes së tyre.

Vitet ikin shpejt por çifti duken gjithmonë të lumtur krah njëri tjetrit. 

Pas