Aktualitet

Vritet të Bergamo një shqiptar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:33 - 19/11/15 |
b.f

BERGAMO (Itali) – Arben Vorfi, 29 vjeç person me precedentë penal është gjetur i vrarë në banesën e tij në Bergamo. Ka qenë miku i tij që ka njoftuar policinë për vrasjen e Vorfit me 3 plumba pistolete.

Dëshmia e një fqinje konfirmon se në orën 22.40 të natës së 18 nëntorit ka dëgjuar zhurmë të forta që vinin nga apartamenti i Vorfit.

Policia po heton në lidhje me konfliktet e tij të mëparshme, pasi kishte precendetë për trafik droge dhe vjedhje në Itali.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas