Kronikë

Vrasja në Peqin/Viktima është ekzekutuar mbrëmë, ka dy plagë me armë zjarri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:23 - 17/10/21 |
Opi Nion

Policia njoftoi paraditen e sotme gjetjen e një trupi të pajetë në Peqin, pranë lumit Shkumbin. Bëhet fjalë për një person të moshës rreth 45-vjeçare, ndërsa dalin të tjera detaje mbi mënyrën e vrasjes.

Mësohet se viktima ka dy plagë me armë zjarri njëra pas shpinës dhe një tjetër në pjesën anësore të brinjëve. Sipas informacioneve të para jozyrtare, vrasja ëhstë kryer maksimalisht mbrëmjen e djeshme./Opinion.al

Pas