Kryesore

‘Vrasja në mes të Bllokut’/ Çfarë ndodhi sonte pas kamerave në Opinion?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 08/10/18 |
b.f

Sonte në emisionin ‘Opinion’ po trajtohet vrasja e pak ditëve më parë në ish-Bllok në kryeqytet.

Të ftuar në studio janë gazetarë, analistë dhe avokatët e protagonistëve të ngjarjes së rëndë që tronditi mbarë opinionin publik.

Ndiqni në videot më poshtë çfarë ndodhi pas kamerave në ‘Opinion’ mbrëmjen e sotme:

Pas