-U tha në Opinion

Mema: Ngjarja është gjysmë e zbardhur, shumë shpejt do keni edhe motivin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:58 - 08/10/18 |
b.f

Drejtor i Akademisë së Policisë, Bilbil Mema, të hënën, deklaroi se ngjarja që prodhoi një viktimë dhe dy të plagosur në zonën e ish-Bllokut është gjysmë e zbardhur dhe shumë shpejt të do dalë edhe motivi i konfliktit.

Mema tha në studion e emisionit ‘Opinion’, se kemi të bëjmë me një ngjarje që ka ndodhur në mes të një lokali, ku ekzistojnë provat materiale të shumta, dëshmitarë, por edhe pamjet filmike që të ndihmojnë për të kuptuar dinamikën e ngjarjes.

 

 

Pas