-U tha në Opinion

Vrasja e Ruzhdi Hoxhës, gazetari: Mendohet se është kryer në makinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 08/11/21 |
el ida

Gazetari Armand Bajrami ka treguar  në emisionin “Opinion” se ka ende dyshime lidhur me vendin ku është kryer vrasja e Ruzhdi Hoxhës.

Duke folur edhe për faktin, se automjeti i itj është zhdukur, Bajrami tha se se ka dyshime që vrasja mund të jetë kryer në makinë e më pas kufoma është hedhur në zonën e Qafë Malit.

“Zhdukja e makinës është një pikë e fortë që mund të mendohet se vrasja është kryer në makinë. Për këtë janë hedhur dyshime që edhe vëllai është përfshirë jo vetëm duke fshehur makinën, por dhe për largimin e kufomës, pasi është e pamundur që ta bëjë një person i vetëm”, tha Bajarmi./Opinion.al

Pas