Aktualitet

Vrasja e Linzës, kapen bashkëpunëtorët, në arrati autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:46 - 14/11/15 |
b.f

TIRANE- Policia vuri në pranga mesditën e sotme në zonën e Shkozës në Tiranë një tjetër person të dyshuar si të përfshirë në ngjarjes e Linzës me një viktimë e një të plagosur. Ai është Emiljano Nina. Ndërsa një ditë më parë u kap Mirsad Kuçanaj. Policia ka sekuestruar edhe një pistoletë që Nina mbante pa leje.

Por ai është fiksuar nga kamerat e sigurisë dhe se dyshohet se është autori i vertetë i vrasjes së Enton Nikajt, shtetasi Ervis Martinaj i akuzuar edhe për ngjarje të tjera është ende në arrati.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas