Rajoni

Voton Hoti: Pres të kemi një proces të rregullt zgjedhor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 14/02/21 |
Semiljana Azizi

Ka votuar ditën e sotme Avdullah Hoti në qendrën e votimit të Fakultetit të Filologjisë.

Pas hedhjes së votës së tij, Hoti ka ftuar të gjithë qytetarët të shfrytëzojnë këtë të drejtë dhe të vendosin për të ardhmen e tyre, duke votuar ditën e sotme.

“Pres të kemi një proces të rregullt zgjedhor, në mënyrë që të mirëmbajmë standardet e organizimeve të zgjedhjeve të rregullta, sipas standardeve evropiane ku qytetarët lirshëm thonë fjalën e tyre”, tha ai., tha ndër të tjera  Hoti.

Pas