Aktualitet

Vlorë/ Zjarr në një kodër në zonën e Ujit të Ftohtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:25 - 20/03/22 |
Opi Nion

Një vatër zjarri është regjistruar pasditen e sotme në lagjen “Ujë Ftohtë” të Vlorës. Mësohet se zjarri ka përfshirë një zonë me shkurre dhe se nuk rrezikohen banesa.

Në vendngjarje ndodhet zjarrfikësja dhe shërbimet e Rendit të Komisariatit të Policisë Vlorë, të cilët po punojnë për fikjen e zjarrit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas