Kronikë

Vlorë/ Shkrumbohen dy makina në pronësi të të njëjtit person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 21/09/21 |
Opi Nion

Dy makina në pronësi të të njëjtit person, janë djegur gjatë natës në fshatin Vllahinë në Selenicë të Vlorës.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:17, në fshatin Vllahinë.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, por lidhur me këtë është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave./Opinion.al

 

Pas