Kronikë

Vlorë/ Po e ndiqte Policia, përplaset mjeti e plagoset shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 12/06/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Një makinë tip Golf 6 nuk i ka ndalur postobllokut të policisë, teksa në ikje e sipër ka pësuar aksident.

Makina ka përplasur gjatë tentativës për t’u larguar dhe një mjet tjetër e më pas disa metra më tutje është përmbysur në rrugë.

I plagosuri nga ky aksident është dërguar menjëherë në spital, ndërkohë që më pas është shoqëruar në komisariat me pranga në duar pasi kishte marrë vetëm plagë të lehta, raporton News24./Opinion.al

Pas