Kryesore

Ruçi përshëndet Metën në Kongres:Ndër të parët që trokiti në derën e PS


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:30 - 12/06/21 |
Opi Nion

Ka mbajtur fjalën ditën e sotem në Kongresin e jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi.

Gjatë fjalës së tij, Ruçi ka përshëndetur të gjithë drejtuesit por dhe anëtarët e kësaj partie ndër vite.

Mes emrave Ruçi  ka përmendur edhe Presidentitn e Republikës Ilir Meta, teksa e ka përshëndetur atë në kuadër të 4 personave të parë, të rinj që kanë trokitur në derën e Partisë Socialiste.

“Do të përshëndesja 4 të parët të rinjtë që trokitën tek dera e Partisë Soiclaiste, Ilir Zela, Ndre Legisi, Pandeli Majkon dhe Ilir Metën. “- tha Ruçi./Opinion.al

Pas