Aktualitet

Vlorë, dorëhiqet drejtuesi i shtatë i Kadastrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 10/07/20 |
el ida

Nga fillimi i shtatorit të kaluar, zyra e kadastrës në Vlorë regjistroi një seri të pazakontë largimesh nga puna të drejtuesve të saj.

Kështu ndodhi dhe me Jurgen Pilkapin, i cili drejtoi kadastrën vetëm një muaj. Ky është drejtuesi i shtatë brenda 9 mujave që dorëhiqet nga ky post.

Kadastra e Vlorës ka nisur zyrtarisht menaxhimin e pronave në bregdet, që mbetet çështja me e nxehtë në këtë qytet dhe mendohet se dorëheqjet kanë pikërisht këtë emërues të përbashkët./ Opinion.al

Pas