Kronikë

Vlorë/Aksidentohet fëmija, dërgohet në spital të gjendje të rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:44 - 29/05/21 |
Opi Nion

Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur nga një automjet tip Golf, dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Vlorës, në zonën e Plazhit të Vjetër, ndërsa i mituri ka qenë duke kaluar rrugën. Mësohet se fëmija është dërguar në spital dhe gjendja e tij është e rëndë.Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas