Kronikë

Librazhd/ Një qytetar gjendet i varur në tunelin e hekurudhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:20 - 29/05/21 |
Opi Nion

Një person është gjetur i varur mbrëmjen e së shtunës në tunelin e hekurudhës në Dragostunjë të Librazhdit.

Sipas informacioneve paraprake viktima është konstatuar rastësisht nga konstatuar nga banorët e fshatit. Policia ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin e viktimës, ndërsa paraprakisht nuk përjashtohet pista e vetvrasjes./Opinion.al

Pas