Kronikë

Vlorë/42-vjeçari gjendet i vetëvarur nga familjarët në banesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:15 - 15/05/22 |
Opi Nion

Një 42-vjeçar është gjetur i vetëvarur nga familjarët në banesë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kushtrim”.

Ndërsa policia ka informuar se 42-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:35, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, në banesë është gjetur nga familjarët, i vetëvarur shtetasi F. A., 42 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas