Life Style

Vjedhje e parave nga pastruesja, ironi me meme ndaj politikanëveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 10/01/23 |
Opi Nion

Pas grabitjes e cila ka marë vëmendje të lartë mediatike, rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, ku në qendër janë politikanët.

Në media online veprimi i vjedhjes nga pastruesja Rozeta Dobit ndaj ish-zyrtares Alda Klosi është kthyer në objekt irone ndaj politikanëve.

Memet ironizojnë kryeministrin Edi Rama, kryetarin e PD, Sali Berisha, ministra dhe ish-ministra.

FOTOT: Ne në Lalëz i pastrojmë vetë vilat, s'kemi besim

 

Pas