InstaBIZ

Viti i ri i parë pa Hueydën, urimi prekës i bashkëshortit dhe djalit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:17 - 01/01/22 |
Opi Nion

Familja e artistes së njohur Hueyda El Saied ka pritur Vitin e Ri 2022 pa të. Bashkëshorti i saj Thierry dhe djali i tyre Gabriel natën e ndërrimit të viteve një urim prekës shkruan për fansat e artistes në rrjetet sociale.

Ata shkruan se edhe pse nuk jeton më Hueyda El Saied do të jetë në zemrat tona përgjithmonë, duke iu uruar kështu gëzuar  familja e tyre.

 “Dashuria jonë Hueyda është në zemrat tona përgjithmonë, kështu që nga thellësia e saj familja jonë e bukur ju uron gjithë të mirat për vitin e ri!! Gëzuar Vitin e Ri 2022. Gabriel & Thierry”- shkruan ata në urimin e tyre.

Karahas postimit Thierry dhe Gabriel postuan dhe një foto nga festa e Vitit të Ri 2021 ku kanë pozuar përkrah Hueyda El Saied.

Artistja shqiptare Hueyda El Saied u nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të pashërueshme në fund të muajit nëntor./Opinion.al

Pas