Aktualitet

Vijojnë lëvizjet në Policinë e Shtetit, ndryshohen shefat e komisariateve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 27/10/21 |
Opi Nion

Vijojnë lëvizjet në Policinë e Shtetit. Pas ndryshimeve në nivele drejtuese Drejtori i Përgjithshëm Gledis Nano ka bërë ndryshime edhe sa u takon shefave të komisariateve. Mësohet se  ndryshimet janë bërë në komisariatet e qytetit të Tiranës, Kavajës dhe Shijakut.

Ndryshimet:

1. Bujar Mehmeti – Komisariati nr. 1
2. Edmond Pjetri – Komisariati nr. 2
3. Altin Lila – Komisariati nr. 3
4. Petrit Halo – Komisariati nr. 4
5. Oliger Torba – Komisariati nr. 5
6. Sali Skura – Komisariati Shijak
7. Emiljano Pashaj – Komisariati Kavajë
8. Agim Hoxha – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
9. Edmond Meshini – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
10. Julian Qyta – Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë

Pas