Aktualitet

VIDEO/Xhisiela flet me gjuhën e Ramës: Tritolin ma vendosi opozita


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 08/10/18 |
b.f

Xhisiela Maloku ka folur për mediat, pas shpërthimit me tritol në banesën e gjyshit të saj. Teksa del nga banesa në fshatin Larushk të Fushë-Krujës, duke ngarë makinën e saj, 25 vjeçarja shprehet se “ndjehet e kërcënuar vetëm nga opozita”.

Sipas saj, njerëzit e Rexhep Rrajës i janë gjendur pranë. “Unë kam komunikim te mire me familjaret e Rexhepit, ata po më qëndrojne pranë në këto ditë të vështira.Telefonata e parë që unë kam bërë pasi ka ndodhur shpërthimi ka qenë i një kushëriri të Rexhepit, Ramazan Rraja, ka ardhur këtu dhe pastaj është larguar. Më pas unë kam njoftuar policinë. Do qendroj në shoqërinë e kushërinjve të Rexhepit. Le të thonë çfarë të duan njerëzit”, tha vajza.

Pyetur pse akuzon opoziten, Xhisiela thote se opozita luajti lojen qe i doli blof. “Unë jam Xhisiela dhe të vëretën e di vetëm unë, nuk mundet dikush të hedhë hipoteza”- tha ajo.

Të njëjtin qendrim si Xhisiela mbajti më herët, Kryeministri Rama. /Opinion.al

Rama për shpërthimin në shtëpinë e Xhisielës: Kujt i intereson ky skenar?!

Detaje nga shperthimi me tritol në shtëpinë e gjyshit të Xhisielës


*Në foto makina e Xhisielës

Pas