Life Style

Video/Sherr mes grave për një burrë, në Rinas: Kush po ta merr familjen?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:04 - 20/10/18 |
b.f

Një grua dhe një vajzë e re shihen të debatojnë me tonë të larta dhe fyese, në një video të publikuar nga JOQ. Videodërguesi thotë se debati ëhstë zhvilluar pak kohë më parë në aeroportin e Rinasit, ndërkohë që nga fjalët që dëgjohen, duket se shkak është një mashkull.

Punonjës të aeroportit dhe qytetarë shihen që tentojnë t’i largojnë nga njëra –tjetra dy gratë, ndërsa me tone më të larta dëgjohet zëri i vazjës së veshur me pantallona të shkurtra, që i drejtohet gruas tjetër më fjalë:

“Po ti je katunare, Jo prona e shtëpi të kesh ti po pallate, nuk bëhesh. Kush po ta prish familjen ty? Ti bën vetëm magjira. Je magjistare. S’ke turp. Shiko si je bërë, si e çmendur”- i thotë vajza e re, ndërkohë që gruaja i drejtohet me fjalët: Ke hyrë në familjen time, moj qelbësirë.

 

Pas