InstaBIZ

Shampanjë dhe qirinj, Enca falenderon njeriun e shtrenjtë që e surprizoi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 20/10/18 |
el ida

Enca këtë vit vendosi që ditëlindjen ta kalonte ndryshe nga çdo herë tjetër. Ajo udhëtoi drejt Parisit.

Në këtë udhëtim special atë e shoqëronte edhe motra e saj, Uindi dhe disa mikesha. Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja është surprizuar në mënyrën më romantike për ditëlindje.

Nëse të gjithë do mendonim se të tilla surpriza përgatiten vetëm nga partnerët, motra e Encës ka provuar të kundërtën. Ajo kishte mbushur një dhomë plot me qirinj dhe petale trëndafili dhe në mes të krevatit edhe një shishe shampanjë. E emocionuar shumë nga ky moment, Enca nuk ka ngurruar që ta ndajë me të gjithë ndjekësit në rrjete sociale.

Pas