Sport

Video/Një derrkuc hyn në fushën e Interit, si reagojnë futbollistët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:59 - 10/02/19 |
b.f

 

Një derrkuc ka shëtitur në klubin sportiv të Interit, nga fusha e blertë në dhomat e zhveshjes apo sallën e konferencave të shtypit. Sipas kalendarit kinez ky do të jetë viti i derrit dhe klubi Italian ka menduar që përpara ndeshjes me Parmën të krijojë pak atmosferë në zonën e tij.

Derrkuci shihet teksa kalon pranë futbollistëve të njohur si Keita Balde apo Skriniar, ndërsa ky i fundit e merr në duar dhe uron vitin e ri në gjuhën kineze.

 

Pas