Aktualitet

Video/Kamera e sigurisë nxjerr zbuluar vajzën e re hajdute


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:03 - 22/10/17 |
b.f

Pamjet e një kamere sigurie të një farmacie në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, kanë nxjerr zbuluar një vajzë e cila vjedh portofolin e farmacistes dhe më pas largohet.

Skena duket e thjeshtë, vajza hyn në farmaci, përlan portofolin dhe ia mbath pa e vrarë mendjen.

Video është postuar në rrjetin social Facebook nga gazetarja Irena Shabani, e cila kërkon ndihmë për gjetjen e hajdutes.

Denoncimi i gazetares: 

Ne videon dhe pamjet e meposhtme do te shihni nje hajdute qe vjedh portofolin e mikes sime farmaciste dje ne nje nga farmacite e bllokut. Duke qene se policia e shtetit nuk na jep dot nje “dore” te gjejme hajduten, kerkoj ndihmen tuaj duke i bere share derisa dikush ta identifikoj personin.

Pas