InstaBIZ

Video/Dua Lipa futet fshehurazi në mes të natës në shtratin e prezantuesit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:54 - 12/10/18 |
el ida

Sukseset e Dua Lipës në muzikën botërore vazhdojnë të rriten në mënyrë të frikshme. Së fundmi këngëtarja ka përgatitur një surprizë mjaft të “zhurmshme”.

Me ndihmën e bashkëshortes së prezantuesit të njohur Jimmy Kimmel, Dua i ka përgatitur një rreng në mes të natës.

Së bashku me kërcimtarët esaj, Dua “pushtoi” dhomën e gjumit të Jimmy-t duke kërcyer e duke kënduar këngën “Elektricity” ndërkohë që Jimmy u zgjua dhe po shihte të gjithë rrengun.

Në fund Dua u shtri në krevat me të dhe e pyeti: Si t’u duk?

Pas