-Jetë dhe Stil

Video/ Vajzat kapen për flokësh dhe zhveshin njëra-tjetrën në rrugëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 05/05/16 |
b.f

Kjo video që po qarkullon në rrjetet sociale tregon dy vajza tek rrihen shumë keq me njëra tjetrën.

Sherr të tillë madje s’keni për të parë ndonjëherë, pasi atyre nuk ju mjafton që zihen për flokësh dhe me grushte, por kanë zgjedhur të turpërohen publikisht duke zhveshur njëra-tjetrën.

Nuk dihet çfarë emri t’i vëmë këtij sherri mes gocash, përleshje e paparë apo spektakël i nxehtë, raporton mapo. 

Gjithsesi të gjithë ju që ju ‘vret’ kureshtja e doni të shihni këtë sherr, sigurohuni të jeni mbi 18 vjeç dhe të mos keni fëmijë afër, pasi pamjet janë shumë ta rënda.

Diçka është e sigurt këto vajza nuk kanë treguar aspak mëshirë për njëra-tjetrën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas