Sport

Video/ U mposht nga kundërshtari, reagimi i tenistit bëhet viral


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:32 - 11/06/19 |
Opi Nion

Mario Vilella Martinez, është numri 262 në renditjen botërore dhe është një nga tenistët më të famshëm të momentit.

Por, gjatë një ndeshje, tenisti spanjoll nuk ka mundur të kontrolloj nervat teksa humbi duelin ndaj boshnjakut, Tomisllav Brkiç.

Mario Vilella Martinez, pas kësaj humbje nisi të përplas me sa fuqi që kishte rraketën në tokë. Ndërsa brenda pak minutash, veprimi i Martinez u bë viral, duke zënë faqet e para të “memeve”./ Opinion.al E.Xh.

Pas