Aktualitet

Video tronditëse/ Ja si lëkundet pallati në Lezhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:20 - 26/11/19 |
xhu lia

Tërmeti prej 6.4 ballësh ka tronditur mëngjesin e sotëm Shqipërinë. Lëkundje të shumta tërmeti janë ndjerë edhe në qytetin e Lezhës.

Përmes një video të xhiruar nga kamerat e sigurisë në rrugë shihet sesi lëkundet pallati nga lëkundjet e tërmetit. Deri më tani janë shënuar 13 viktima nga tërmeti dhe me qindra janë të plagosur.

Pas