InstaBIZ

Video/ Surprizon Tayna, këtë herë vjen ndryshe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:04 - 18/09/18 |
el ida

Tayna ,është padyshim zbulimi i vitit. Pas tri këngëve plot me disse ,ama shumë të suksesshme , Tayna  është gati të vijë ndryshe.

Ajo ka publikuar një pjesë të këngës në Instagram. Këtë rradhë reperja dëgjohet Tayna duke i kënduar dashurisë.Postimin e ka shoqëruar me fjalët “Emotional gangsta cooming soon ” .  Kujtojmë se Tayna,  është përfolur mjaft dhe për konfliktet me koleget e saj,veçanërisht me Fifin dhe Rinën.

Së fundmi ajo është shprehur që nuk ka asgjë me vajzat por problemin e ka me djemtë,me reperët . Ajo që dihet me siguri është që Tayna ka korrur mjaft sukses, dhe numëron mjaft fansa dhe pse ka pak kohë në tregun e muzikës shqiptare.

 

 

View this post on Instagram

 

Emotional gangsta coming soon

A post shared by Tayna (@tayna) on

Pas